• EBRU ERİGÜR

Kargalar Cem Kargalar!

Uzuuuuun bir aradan sonra herkese yeniden merhaba!

Buhran dolu bir yılı geride bırakırken, siz de benim gibi nasıl olcek bu işler diyor musunuz ?


Geçen ay her sene kutlayacağım dediğim bankadan kurtuluşumun birinci yılıydı. Yeniden bir oh çekiş, bol şükür! Bunun şerefine oturup uzunca bir süredir planladığım ama hazır olmadığım için girişemediğim YouTube' a içerik oluşturma niyetine girdim. Tam kolları sıvamıştım kiiii, İzmir depremi oldu. Bir hafta boyunca televizyonun karşısında salya sümük dualar ederek insanların bir an önce kurtulmasını dilerken bütün hevesim kaçtı gitti. Benim kanal işi başka bahara kaldı. Demek ki zamanı değilmiş. Elbet bir gün çekeceğim o videoyu!


Saçma sapan, evde, hareketsiz ve zevksiz geçen bir senenin sonuna tekrar kısıtlamalar ve yasaklarla geldik. Herkes bunalım, herkes umutsuz. Hepimizde bir önümüzü görelim düşüncesi. Herkes kendimi daha iyi nasıl hissederim çabasında. Herkes sağlık derdinde. Kimisinin de hiç umrunda değil. Sorumsuz, bilinçsiz.


Ben ise kafamda deli sorularla boğuşur halde bulmuşken kendimi bari şuraya bir yazı yazayım dedim. O kadar çok istiyorum ki düzenli hale getirmeyi bu yazma işini. Bir türlü odaklanamıyorum. Koskoca bir yazılacaklar listem var halbuki. Hiç elim gitmiyor inanır mısınız? Bir acayip ruh hali.


Geçtiğimiz sene bir mottom vardı. Her şey güzel, daha da güzel olacak diye. Bugün bazen haftalık, bazen de aylık olarak notlar aldığım günlüğüme göz gezdirirken Nisan' da yazdığım bir başlık dikkatimi çekti. Her şey güzel olacak diye diye Dünya' nın sonunu getireceğim galiba demişim :D Ters etki mi yapıyor nedir? N 'oldu bizim olumlamalar sevgili evrencim? Hani ne ekersek onu biçerdik? Talan vurdu ayvalara hocam bu işe bi el atalım lütfen! Vallahi bezdik yaşama sevincimiz çürüdü ya!


Birazcık eğleneyim diye Avrupa Yakası' nı tekrar izlemeye bile başladım. Baktım Kırmızı Oda' yla Masumlar Apartmanı' yla olmayacak bu iş. Zaten olumlu bir şeyler görmeye hasret kaldık. Bile isteye kendime neden işkence çektirip üzülüyorum dedim. Saldım sonra yok artık bunalım şeyler izlemek! Varsa şöyle eğlenceli önerileriniz beklerim efendim.


Şimdilik bu kadar. Umarım bir sonraki yazı "uzuuuun bir aradan sonra" diyerek başlamaz. Hadi hayırlısı! :)105 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör